Bledo izdanje šampiona, Zvezdini navijači "čupaju kosu"! (TVITOVI)

• 05. mart 2018.

• 18:48

Šampion Bosne i Hercegovine nije na najbolji način iskoristio loše izdanje Crvene zvezde mt:s u prvom poluvremenu, tako da posle 20 minuta igre imamo egal.

Bledo izdanje šampiona, Zvezdini navijači
Aktuelni šampion Srbije i ABA lige večeras u Laktašima pokušava da overi prvo mesto na tabeli regionalnog takmičenja ali Zvezdi za sada ne ide najbolje.

Rezultat je mnogo bolji od igre koju su izabranici Dušana Alimpijevića prikazali u prve dve četvrtine pretposlednje utakmice 21. kola ABA lige. Igokea vodi sa 45:42.

Domaći su bolje otvorili utakmicu, napravili seriju 4:0 ali je Crvena zvezda sredinom prvog kvartala došla do svog ritma i povela sa 17:11. Igokea je zatim serijom 13:2 stekla pet poena prednosti i zadržala plus do odlaska na prvu pauzu.

U drugoj četvrtini ekipa Dragana Bajića uspeva da uveća prednost ali ne i da materijalizuje loše izdanje protivnika. Zvezda jednostavno nije uspevala da dođe do poena iz pozicionog napada a nije išlo ni u odbrani.

Nekoliko puta pravljeni su prekršaji za "2+1" pa slobodno može da se kaže da je rezultat odličan kada se pogleda igra.