nedelja 12.11.2017.
23:36

Novi poraz Skopljanaca.

BETAPHOTO/ABA liga/Partizan NIS/MO

Večerašnji program u ABA ligi kompletiran je još jednom utakmicom osmog kola, u kojoj je Petrol Olimpija pred svojim navijačima savladala MZT iz Skoplja sa 94:85.

Posle ravnopravnog prvog poluvremena, Olimpija je tokom treće deonice uspela da stekne nešto osetniju prednost, što je u poslednjem kvartalu uspšela i da održi.

Ovo je Ljubljančanima treći trijumf u tekućoj sezoni, dok je MZT pretrpeo i šesti poraz.

Za goste je večeras debitovao i doskorašnji košarkaš Partizana Đorđe Majstorović, koji je za 16 minuta upisao sedam poena.

Olimpiju je do pobede predvodio Morgan sa 20 poena, a kod gostiju je najefikasniji bio Mavra sa 21.

Podsetimo, ranije večeras Crvena zvezda mts je savladala FMP sa 84-77, a Budućnost Cedevitu sa 66-60.