četvrtak 17.10.2019.
23:36

Slavlje Bajerna i Olimpije.

Epa/Lukas Barth-Tuttas

Bajern je stigao do druge pobede u Evroligi. Večeras je ekipa Dejana Radonjića stigla do pobede protiv Asvela rezultatom 104:63.

Prednost je rasla iz minuta u minut, na poluvremenu je već bilo +22, +32 je već bilo na kraju treće deonice, a prava katastrofa desila se na samom kraju kada je bilo i 45 razlike, a završeno je sa "samo" 41.

Maodo Lo je postigao 19 poena, Nihad Đedović 14, a Vladimir Lučić je imao 12. Amin Nua imao 16 poena kod gostiju.

U drugom meču Panatinaikos je na svom terenu dočekao Armani, na kraju gosti su slavili sa 78:79.

Gledali smo vrlo uzbudljivu završnicu, imali su domaći +7 na 6 minuta do kraja, ali su Micov i Bruks pogodili trojke koje su vratile Armani u meč. Rezultatska klackalica do samog kraja, na 8 sekundi do kraja Morašini pogađa dva slobodna bacanja za pobedu gostiju. Kalates je na drugoj strani promašio šut za pobedu.

Nik Kalates je imao 23 poena, Vajli je dodao 17. Na drugoj strani Micov 18 poena, Skola je imao 17.