Ataman likuje: ''Hvala Željku Obradoviću''

četvrtak 15.02.2018.
13:42

Sinoćnji duel Fenerbahčea i Efesa nije doneo pomirenje dvojice trenera. Naprotiv...

Beta/AP Photo/Axel Schmidt

Utakmica četvrtfinala Kupa Turske, između Fenerbahčea i Efesa bila je i prilika za novi susret Željka Obradovića i Ergina Atamana, koji su nedavno došli u verbalni sukob.

Njihova međusobna netrpeljivost i dalje traje, pa srpski stručnjak pre početka utakmice nije želeo da se pozdravi sa Atamanom.

Međutim, na kraju utakmice je Ataman imao razloga za zadovoljstvo, posle pobede njegovog Efesa rezultatom 83-80.

Pozdrav je ponovo izostao, a Ataman na konferenciji za medije nije propustio priliku da ponovo ''pecne'' Obradovića.

''Srećan sam zbog mog tima. Od prvog do poslednjeg minuta smo dominirali i čestitam mojim igračima. Zahvaljujem se i protivničkom treneru što nas je tako dobro motivisao za ovu Kup utakmicu'', naglasio je Ataman.

Obradović je, s druge strane, u razgovoru sa novinarima čestitao protivniku na pobedu, ali i priznao da je imao i svojih grešaka.

''Presudan je bio rezultat prve četvrtine, kada su oni stekli ubedljivu prednost. Danston je odigrao zaista sjajan meč, nije lako ostati u takvom ritmu svih 40 minuta. Bilo je i mojih grešaka, ali igranje bez motivacije nije prihvatljivo'', konstatovao je, između ostalog, trener Fenerbahčea.