Rikardinjo novom magijom ponovo podigao Arenu na noge, Španci u polufinalu!

ponedeljak 08.02.2016.
23:02

Futsal reprezentacija Španije drugi je polufinalista Evropskog prvenstva nakon što je ''crvena furija'' bila bolja od selekcije Portugala rezultatom 6:2 (3:0).

Beta/BranislavBožić/Ev

Pred oko 8.000 gledalaca u Areni, Španija je ubedljivo slavila, ali je najbolji na svetu u ovoj igri Rikardinjo ponovo naterao beogradsku publiku da ustane na noge i da mu se pokloni.

Španija je u prvom poluvremenu stekla ogromnu prednost od 3:0 golovima Migelina u 13, Riviljosa u 15. i Aleksa u 18. minutu.

U drugom delu igre, Rikardinjo je morao da preuzme stvar u svoje ruke. U trećem minutu drugog poluvremena najpre smanjio na 3:1 da bi posle novog gola Španaca za 4:1, izveo novu majstoriju i naterao publiku da ustane i pokloni mu se.

Portugalci su u finišu krenuli na sve ili ništa, igrali sa letećim golmanom, ali su Španci to kaznili i dobili rezultatom 6:2.

Španci će u polufinalu igrati protiv boljeg iz utakmice Italija – Kazahstan, koja je na programu u utorak od 21 čas.

Pogledajte novu majstoriju Rikardinja zbog koje je Arena ponovo ustala na noge, kao i prelep gol Riviljosa sa skoro celog terena: