Autor: Beta Beta
petak 12.04.2019.
21:54
Izvor: Beta

Futsal reprezentacija Srbije izgubila je večeras od petostrukog svetskog prvaka Brazila sa 1:5 u prijateljskoj utakmici u Beogradu.

Beta/STA/Nebojša Tejić/Mo

Futsal reprezentacija Srbije izgubila je večeras od petostrukog svetskog prvaka Brazila sa 1:5 u prijateljskoj utakmici pred oko 10 hiljada navijača u Beogradskoj areni.

Gol za Srbiju u Beogradskoj areni postigao je Stefan Rakić iz penala u 17. minutu.

Dvostruki strelac u ekipi Brazila bio je Gadeija, u četvrtom i 40. minutu, a golove su postigli i Danijel u šestom minutu, Fernando u 25. i Rato u 39. minutu.

Srbija je pre dva dana u Nišu pobedila Brazil sa 3:0.

Futsal reprezentacija Srbije igraće protiv Azerbejdžana 15. aprila u Zrenjaninu, a dan kasnije u Požarevcu.