Autor: Beta Beta
utorak 30.01.2018.
20:29
Izvor: Beta

Futsal reprezentacija Srbije igrala je večeras u Ljubljani nerešeno 2:2 protiv Slovenije na početku Evropskog prvenstva.

Beta/BranislavBožić/Ds

Igra je bila izjednačena, Slovenija je u prvom delu iskoristila svoje prilike, pa je posle 15 minuta vodila sa 2:0.

Domaćin EP je u prvom kolu Grupe A poveo golom Alena Fetića u četvrtom minutu, da bi na 2:0 povisio Gašper Vrhovec u 15.

Srbija je u 18. minutu smanjila zaostatak preko Denisa Ramića, da bi 28 sekundi pre kraja utakmice Dragan Tomić izjednačio i doneo bod svojoj selekciji.

Srbija će u četvrtak od 20.45 u drugom kolu Grupe A igrati protiv Italije, dok Slovenci u subotu igraju protiv istog rivala.