Autor: Beta Beta
utorak 02.02.2016.
23:37
Izvor: Beta

Futsal reprezentacija Španije pobedila je večeras Mađarsku sa 5:2 prvoj utakmici Grupe B na Evropskom prvenstvu u Beogradu.

fss.rs
fss.rs

U Beogradskoj areni Španija je povela autogolom Petera Nemeta u osmom minutu, Bebe je duplirao vođstvo u 15. minutu, a tri gola prednosti "crvenoj furiji" doneo je Migelin u 20. minutu.

Zoltan Drot postigao je prvi gol za Mađarsku u 24. minutu, ali je ubedljivo vodjstvo Španiji vratio Migelin u 29. minutu svojim drugim golom na utakmici.

Peti gol za Španiju postigao je Andresito u 36. minutu, a konačan rezultat postavio je Drot u 38. minutu, svojim drugim golom na utakmici.

U Grupi B Mađarska će 4. februara od 21 čas igrati protiv Ukrajine, a dva dana kasnije od 18.30 igraće Španija i Ukrajina.

Ranije danas, na otvaranju Evropskog prvenstva u prvoj utakmici u Grupi A Srbija je pobedila Sloveniju sa 5:1.