• Autor: Boris Jovanović

• 12. januar 2015.

• 14:18

Portugalski Ronaldo će danas ponovo biti proglašen za najboljeg na svetu, ali brazilski je stvarno najbolji i ne mora da se znoji!

Brazilac Ronaldo je osvojio dve "Zlatne lopte", 1997. i 2002. Danas će njegov imenjak osvojiti treću, preteći ga na toj večnoj listi, ali "Zuba" ne mari.

On pobeđuje u novom "sportu" za stolom za poker. Jeste izgubio od Nadala, ali to je bila "prijateljska", na turniru na Bahamima već je osvojio 24 000 dolara, ostao je među 57 učesnika, ukupno je 18 i nastavlja trku za veliku isplatu.

Naime, ovo su kvalifikacije, ulog se povećava, Ronaldo želi za sto koji će doneti veliku nagradu, pobednika finala nosi više od milion dolara.

Danas je četvrti dan takmičenja, na stolu od 100 000 dolara, pa Brazilac ima priliku da zaradi još više novca. Nije jedini "selebriti" na takmičenju, ali je najbolje plasiran.

Naravno, nije propustio priliku da pokaže i fudbalsku umeće u lobiju hotela!