Zvezdina svečanost povodom rođendana, KK, Majdov i Diana Dabetić su najbolji!

  • Autor: Aleksandar Obrenović

  • 02. mart 2018.

  • 14:21

  • Izvor: Sportske.net

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Sportsko društvo Crvena zvezda 4. marta proslavlja 73 godine postojanja, a tim povodom su se u Medija centru stadiona "Rajko Mitić" okupili brojni sportisti, poznate ličnosti, novinari i legende kluba.

Zvezdina svečanost povodom rođendana, KK, Majdov i Diana Dabetić su najbolji!
Foto: Sportske.net/Mihajlo Vidojević
Crvena zvezda ima na šta da bude ponosna.

Sportsko društvo će u nedelju, 4. marta, proslaviti 73 godine postojanja, a tom prilikom je danas u Medija centru stadiona "Rajko Mitić" održana svečanost na kojoj su dodeljene i nagrade onima najzaslužnijima.

Čestitke su stizale sa svih strana, od Nemanje Vidića, Marka Pantelića, Vladimira Cvetkovića, Gorana Bunjevčevića...

FK Crvena zvezda je dobio specijalno priznanje za plasman među 32 najbolje ekipe Lige Evrope, a kada govorimo o fudbalskom klubu, nagradu je dobio i trener Vladan Milojević pod nazivom "crveno-belo srce".

Za najbolji klub proglašen je Košarkaški klub Crvene zvezda, a najbolji sportista je Nemanja Majdov, džudista. Za najbolju sportistkinju je proglašena Diana Dabetić.

Sve nagrade:

Najbolji pionir: Nikola Tošić (automobilizam-karting);
Najbolja pionirka: Ana Radulović (plivanje);
Najbolji pionirski klub: odbojkaški klub;
Najbolji kadet: Lazar Vasić (košarka);
Najbolja kadetkinja: jovana Delić (atletika);
Najbolji kadetski klub: hokejaški klub;
Najbolji junior: Bojan Kličarić (kuglanje);
Najbolja juniorka: Nevena Naumčev (košarka);
Najbolji juniorski klub: teniski klub;
Najbolji trener mladih: Igor Gajić (karate);
Specijalno priznanje: fudbalski klub;
Specijalno priznanje: ženski vaterpolo klub;
Specijalno priznanje: ženski košarkaški klub;
Medijska ličnost: Dušan Albijanić;
Crveno-belo srce: Ivana Ćorović (ženski vaterpolo);
Crveno-belo srce: Vladan Milojević (fudbal);
Akcija godine: „Veslaj za svoju školu“
Najbolji trener: Nenad Peruničić (rukomet);
Poslovni partner: Gazprom Njeft;
Specijalna plaketa: Aleksandar Djukov;
Poslovni partner: Kompanija MB:
Nagrada za životno delo: Ana Avramović (odbojka);
Nagrada za životno delo: Vladimir Petrović (fudbal);
Najbolja sportistkinja: Diana Dabetić (kik boks);
Najbolji sportista: Nemanja Majdov (džudo);
Najbolji klub: košarkaški klub;
  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Komentari