Zvezdina laka pobeda u Pazaru u senci nereda!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 28. avgust 2016.

• 19:03

Crvena zvezda uspela je da savlada Novi Pazar sa 4:1 u okviru sedmog kola domaćeg šampionata. Pobeda u senci nereda i prekida koji je trajao 17 minuta.

Ekipa Miodraga Božovića vratila se u realnost, danas su igrali u Novom Pazaru gde su uspeli da savladaju domaćina bez nekih velikih problema sa 1:4 (0:2).

Crvena zvezda i nije bila toliko bolji rival danas, više bi se reklo da su na iskustvo i na greške fudbalera Pazara uspeli da slave.

Prvi šut je uputio Kanga u 14. minutu, nakon toga je imao i jedne makazice, da bi na drugoj strani Čečarić malo zakasnio nakon udarca Alivodića.

Igrao se 23. minut kada su strasti uzavrele. Stanojević je srušio Kangu koji pada u šesnaestercu, moramo napomenuti da je Stanojević prvi stigao do lopte, ali je sudija Ilić, ipak, dosudio kazneni udarac.

Luković je bio siguran, Zvezda je povela sa 1:0.

Imali su Pazarci nekoliko dobrih napada u prvom poluvremenu, a najveću priliku je propustio Alivodić. Kahriman koji nije u najboljoj formi u poslednjih nekoliko mečeva, napravio je veliku grešku kada mu je Travančić oduzeo loptu, zatim je Travančić centrirao ka Alivodiću, ali nekadašnji fudbaler Vojvodine i po mnogima najbolji igrač Novog Pazara nije uspeo da pronađe "rupu" i da pošalje loptu u mrežu.

Samo minut kasnije, Crvena zvezda stiže do novog gola.

Vasilića je preskočila lopta, Orlandić je nakon pasa Donalda izašao jedan na jedan sa golmanom Živkovićem, pogodio je za 2:0 i veliku prednost Crvene zvezde.

Do kraja poluvremena Čečarić je imao dobru priliku nakon asistencije Alivodića, ali bez promene rezultata.

Drugo poluvreme je počelo udarcem Donalda sa 20-25 metara, Živković je odlično odbranio, a onda je usledio pomenuti prekid o kome ste više mogli da čitate OVDE.

Sikimić je dobio crveni karton zbog udaranja Živkovića koji je morao da napusti teren i koji je odvežen u hitnu, a nakon 15-ak minuta prekida, utakmica je konačno nastavljena.

U 86. minutu, Srnić koji je tek ušao u igru pronalazi Ruiza u sredini kome nije bilo teško da pogodi za ubedljivih 3:0.

Travančić, jedan od najboljih na terenu danas, uspeo je da pogodi sjajno sa 25 metara u ugao golmana Kahrimana za 3:1, i to je sve što su domaći uspeli da urade do kraja ove utakmice.

Na drugoj strani tačku je stavio Anđelković nakon asistencije Plavšića u 101. minutu meča.