Zvezdin penal za veliki preokret!

Autor: Miloš Marković
sreda 12.08.2015.
21:18

Vicešampion Srbije upisao je treći trijumf u novoj sezoni a crveno-beli ni večeras nisu štedeli živce svojih navijača. Preokret je nagovestio Luis Ibanjez golom iz slobodnog udarca a onda je doneo prednost crveno-belima posle penala u 82. minutu.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su nova tri boda u Superligi Srbije pošto su u derbi susretu petog kola domaćeg šampionata savladali Čukarički na stadionu "Rajko Mitić".

Izabranici Miodraga Božovića u sredu su bili bolji od Čukaričkog i slavili rezultatom 3:1 iako su nakon 45 minuta igre imali gol zaostatka za gostima sa Banovog Brda.

Treći put u tekućoj sezoni Zvezda je deficit iz prvog dela igre pretvorila u pobedu pošto je pre duela sa Čukaričkim isti scenario viđen na mečevima sa OFK Beogradom i Voždovcem na Vračaru.

Veliki preokret večeras je režirao Luis Ibanjez sa dva gol i jednom asistencijom, a interesantno je da je Argentinac oba gola postigao iz prekida.

Prvi gol postigao je iz slobodnog udarca i možete ga pogledati OVDE, a evo i penala iz 82. minuta koji je Ibanjez pretvorio u pogodak.

Црвена звезда - Чукарички 1:2 82' Ибањез

Posted by Јелен Супер Лига on Среда 12. август 2015.

Penal iz kojeg je Luis Ibanjez režirao preokret skrivio je Marko Ranđelović a "zli jezici" ovoga puta neće moći ništa da prigovore sudiji Grujiću jer je prekršaj bio evidentan.