Zvezda zadala JOŠ JEDAN težak udarac Partizanu!

• 24. april 2016.

• 16:06

Pravi potop Partizana danas u ''Zemunelu''...

Posle Zvezdinih omladinaca koji su tokom prepodneva deklasirali vršnjake iz Partizana sa 5:2 usred ''Zemunela'', i Zvezdini kadeti su zatim na istom mestu slavili u derbiju 24. kola Kadetske lige Srbije!

Ovoga puta bilo je 3:1 u korist Crvene zvezde, a za utehu crno-belima je pogled na tabelu, na kojoj ipak imaju četiri boda prednosti u odnosu na najvećeg rivala.

Prvo poluvreme obeležio je vodeći pogodak Crvene zvezde koji je postigao Stefan Mihajlović u 25. minutu, a vođstvo crveno-belih je anulirao Maksimović u 62. minutu, za izjednačenje na 1:1.

Ali, ostatak utakmice ponovo je u znaku ekipe Ognjena Koromana. Prvo je Stefan Mihajlović već u 65. minutu vratio prednost Zvezdi, a sve dileme oko pobednika je rešio Vukmanović u 72. minutu meča - 1:3 u ''Zemunelu''.

Posle ovakvog epiloga u derbiju, OFK Beograd je i sa utakmicom manje ostao usamljen na prvom mestu sa 54 boda, tri više od drugoplasiranog Partizana, a Zvezda se probila na treeće mesto sa 47 osvojenih bodova.