Zvezda vodi (ne)spornim golom, Partizan i dalje bez gola u Surdulici!

nedelja 29.07.2018.
19:50

Poslednje utakmice drugog kola Superlige Srbije.

Beta/Branislav Božić/Ds

Fudbaleri Crvene zvezde vode na poluvremenu protiv Radničkog iz Niša rezultatom 1:0.

Situacija iz devetog minuta ostaće veoma sporna pošto je strelac gola Milan Rodić bio u nedozvoljenoj poziciji kada je Nikola Stojiljković uputio loptu ka njemu.

Istina, pre njega loptu je udario defanzivac Nišlija Bondarenko, pa je levom beku Zvezde bilo lako da savlada Živkovića.

Isti igrač mogao je da duplira prednost u 33. minutu, ali je golman "Reala sa Nišave" ukrotio sasvim dobar udarac sa distance.

Niški tim sa klupe ne predvodi Nenad Lalatović, a razlog pročitajte OVDE.

U Surdulici nije bilo promene rezultata, Partizan je pretio preko Ožegovića i Valijentea, ali Dinamo je ostao nesavladan u prvom poluvremenu.

Najbolju priliku za "Crno-bele" imao je Pantić koji se u 35. minutu igre našao sam u srcu kaznenog prostora, a njegov udarac izblokirao je Tasić.

Kiša je u Surdulici krenula sve jače, pa će to sigurno dodatno otežati posao obema ekipama.