Zvezda vodi - Kad nema Kataija, za magiju je zadužen Gavrić!

nedelja 01.11.2020.
15:23

Iako u izmenjenom sastavu, Zvezda odlično započela utakmicu protiv Radnika u Surdulici.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Crvena zvezda u 13. kolu Linglong Superlige Srbije danas gostuje u Surdulici, gde protiv domaćeg Radnika od 16. minuta vodi sa 1:0.

Strelac vodećeg gola za šampiona Srbije je mladi Željko Gavrić, koji je posle centaršuta Gajića sa desne strane i neuspešnog pokušaja jednog od defanzivaca Radnika da izbije loptu iz kaznenog prostora, idealno prihvatio loptu, a onda je iskosa sa leve strane poslao u suprotni ugao.

Zvezda od početka meča ima inicijativu, Kanga je već posle tri minuta igre imao jedan dobar pokušaj sa distance, kada je lopta završila pored gola, a sličan pokušaj su nešto kasnije imali i domaći preko Lukića, kada je lopta prohujala iznad prečke Borjanovog gola.