Zvezda već sija, navijači prezadovoljni! Ko je to vratio staru formu i dobio novi nadimak? (TVITOVI)

sreda 24.07.2019.
21:34

Odlična Crvena zvezda u prvih 45 minuta.

crvenazvezdafk.rs

Nakon prvih 45 minuta igre, Crvena zvezda vodi protiv Helsinkija sa 1:0 golom Ričmonda Boaćija.

Zvezda je ozbiljno krenula ka golu svog rivala, ali nije uspela da stvori neku ozbiljniju priliku u prvih desetak minuta meča.

Kasnije je opala inicijativa Crvene zvezde, čak je moglo da dođe i do šoka na drugoj strani kada je Riski bio u ofsajdu i kada je postigao gol.

Prvu kolosalnu šansu je imao Mirko Ivanić, bila je to kontra Crvene zvezde koja je išla preko Marina, uspeo je da na drugoj strani uposli Ivanića koji nije uspeo da savlada golmana Rudakova.

Ipak, par minuta kasnije se zatresla mreža golmana Helsinkija.

Akcija je tekla po desnoj strani, Marin je pokušao da pošalje loptu u sredinu, ali je bio sprečen u toj nameri, na svu sreću. Lopta je došla do Ivanića koji je poslao upotrebljiv centaršut, a Boaći je uspeo da postigne gol za 1:0.

I u nastavku smo videli nekoliko dobrih akcija Crvene zvezde, ali do kraja poluvremena bez velikih šansi, pa se nadamo da će golova biti još više u mreži Finaca.

Za kraj, evo nekih tvitova tokom prvih 45 minuta.