Zvezda u sporom ritmu, a navijači najavljuju sledeći Terzićev potez! (TVITOVI)

subota 03.03.2018.
17:23

Crvena zvezda nije odigrala na svom prepoznatljivom nivou u prvom poluvremenu protiv Voždovca.

Beta/Branislav Božić/Ds

Posle današnjeg poraza Partizana u Nišu, Crvena zvezda večeras ima priliku da se odvoji na 14 bodova razlike na čelu tabele.

Ali, posle prvog poluvremena utakmice na stadionu ''Rajko Mitić'' nema golova - Zvezda vs Voždovac - 0:0.

Nije bili ni nekih većih prilika, izuzev Pešićeve iz 41. minuta, pripretili su i gosti jednom u finišu prvog poluvremena, ali bez rezultata.

Zbog toga i ne čudi što navijači crveno-belih na Tviteru više komentarišu gol Pavkova u Nišu, nego meč na našem najvećem stadionu. Upravo u vezi sa Pavkovom se prognoziraju i naredni potezi generalnog direktora Zvezdana Terzića u letnjem prelaznom roku.