18:48

Crvena zvezda je pobedila i na trećem pripremnom meču u Austriji.

crvenazvezdafk.com

Ekipa Vladana Milojevića izgleda prilično dobro pred početak nove sezone.

Zabeležena je i treća pobeda, ovoga puta protiv ekipe Linca sa 3:1 (1:1), a Crvena zvezda je ponovo pokazala dobru fizičku pripremljenost.

Povela je Zvezda preko Milića, Ben je prethodno izveo slobodan udarac na odličan način, nekadašnji fudbaler Spartaka iz Subotice je uspeo da bude najviši u skoku i da prevari golmana za 1:0.

Ipak, do kraja prvog poluvremena Crvena zvezda je primila gol sa bele tačke, strelac je bio Ulman.

U drugom poluvremenu bolja Zvezda od svog protivnika, a već u 53. minutu uspeva da stigne do prednosti. Strelac je ponovo bio Nemanja Milić, Gobeljić mu je dodao loptu, Milić je zaobišao čuvara mreže i tako stigao do svog drugog gola danas.

Tačku na ovaj meč stavio je Milan Jevtović golom u 78. minutu iz penala, bio je ovo njegov prvenac u dresu našeg šampiona.