Zvezda se muči, ''pljušte'' kartoni, ''delije'' besne na sudiju! (TVITOVI)

nedelja 18.03.2018.
17:56

Nerešeno posle prvog poluvremena u Šapcu, uzbuđenja nisu izostala.

Beta/Dragan Gojić/Ev

Prvo poluvreme u Šapcu završeno je bez golova, 0:0, a obeležio ga je konstantan pritisak Crvene zvezde na polovini domaćina, brojni Milijaševi centaršutevi, šest žutih kartona za fudbalere Mačve, ali i jedna situacija pred golom domaćih koja bi opet mogla da izazove polemike.

Igrao se 36. minut meča, Nenad Milijaš je izveo jedan od brojnih prekida na ovom meču, ubacio je loptu pred gol Šapčana, ali tu je jedan od domaćih igrača zakačio loptu rukom i ona je otišla van terena.

Sudija Petar Piper nije ovu situaciju okarakterisao kao povod za jedanaesterac, zbog čega već ima brojnih negodovanja pristalica Crvene zvezde.

Negodovali su na stadionu i domaći navijači zbog velikog broja žutih kartona za igrače Mačve, koji su često prekršajima zaustavljali napade gostiju.

Kada su prilike za golove u pitanju, Zvezda je uglavnom pokušavala preko Milijaša, zatim Luke Adžića, Babić je imao jednu dobru priliku posle prekida, ali bez rezultata.

Jedina prilika, i to kakva, za domaće, viđena je u nadoknadi vremena prvog poluvremena, kada je bivši fudbaler Crvbene zvezde Nenad Gavrić krenuo u kontrru po levoj strani, obišao je i golmana Borjana, ali je otišao suviše ukoso i na kraju je uspeo da izbori samo korner.