Zvezda savladala Trepču - Onjilo promašivao, ali i pogodio

• 24. mart 2014.

• 19:01

Na poziv predsednika Crvene zvezde Dragana Džajića, u Beogradu je gostovala ekipa Trepče iz Kosovske Mitrovice. Crveno-beli ubedljivo slavili, a najviše pažnje privukao je Onjilo.

U pauzi između dva prvenstvena kola, fudbaleri Crvene zvezde odigrali su prijateljsku utakmicu sa ekipom Trepče iz Kosovske Mitrovice i na kraju slavili rezultatom 3:0.

Naravno, trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović je na teren izveo kombinovani sastav, a na vođstvo Beograđana čekalo se 16 minuta, kada je na asistenciju Milunovića, Vukan Savićević zatresao mrežu gostiju.

Petnaest minuta kasnije, u glavnoj ulozi je Milunović. Prvo je uspeo da iznudi jedanaesterac, a onda je sa bele tačke bio precizan za vođstvo Zvezde od 2:0.

Prednost crveno-belih je mogla zatim da bude dosta ubedljivija, ali Onjilo nije uspeo da iskoristi dve kolosalne prilike za gol.

Ipak, za te promašaje se iskupio u 60. minutu, kada je preciznim udarcem glavom postavio konačnih 3:0.

Crvena zvezda: Vesić, Cilinšek, Martinović, Jovanović, Nenadić, Arauho, Kovačević, Savićević, Grujić, Milunović, Onjilo.

Igrali su još: Manojlović, Ristić, Tošić, Iličić, Brajović i Zukanović.