Zvezda primila prvi gol u sezoni, i to kakav! Novajlija baš pokvario utisak

subota 04.08.2018.
20:20

Mogu li ''Zmajevi'' da vrate rezultatsku neizvesnost?

crvenazvezdafk.com

Posle laganih 2:0 u prvom poluvremenu i još nekoliko propuštenih prilika za ubedljivije vođstvo, Crvena zvezda je početkom drugog, u 56. minutu primila prvi gol u sezoni.

Šest utakmica (dva puta Spartaks, dva puta Suduva, Dinamo Vranje i Radnički Niš) Zvezdina mreža bila je netaknuta, a u sedmoj je fudbaler Voždovca Borko Duronjić uspeo da je zatrese i smanji vođstvo crveno-belih na 2:1.

Ovom golu prethodila je velika greška Zvezdinog debitanta na mestu štopera, Rašida Sumaile, koji je tako pokvario solidan utisak iz prvog poluvremena.

Poput Ostojića, koji je u prvom poluvremenu ''poklonio'' gol Zvezdi, Sumaila je pokušao da vrati loptu golmanu Popoviću, ali početnički, što je Duronjić iskoristio i pogodio mrežu.