Zvezda postigla jedan, a mogla još dva gola!

subota 08.12.2018.
19:29

Šampion Srbije već vodi protiv Napretka.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Crvena zvezda vodi u Beogradu protiv Napretka iz Kruševca sa 1:0, a razliku pravi pogodak Veljka Simića iz 13. minuta.

Odlično su kombinovali fudbaleri "Crveno-belih" iz slobodnog udarca sa desne strane kada je Ebisilio dodao loptu ka Simiću koji je imao sreće jer Petrović nije najbolje intervenisao.

U nastavku meča, Zvezda je imala još dve sjajne prilike preko Pavkova, u prvoj je pogodio prečku, dok je u narednoj izašao pred golmana i gađao pored bliže stative.