Zvezda pobedila sa 10:1! Fibel debitovao ''makazicama''!

• 22. jun 2016.

• 19:51

Ako se po jutru dan poznaje, biće ovo još jedna efikasna Zvezdina sezona...

Naravno, ekipa Hajduka iz Beške nije pravo merilo kvaliteta ekipe Miodraga Božovića, ali je šampion Srbije pokazao ozbiljnost u prvoj proveri na pripremama i pomenutog rivala ispratio sa DESET golova u mreži.

Na kraju, 10:1 za Crvenu zvezdu!

Seriju golova započeo je Slavoljub Srnić na asistenciju Aleksandra Kataija, a samo devet minuta kasnije, svoj prvi gol u Zvezdinom dresu upisao je novajlija Tomas Fibel, i to - makazicama, za 2:0.

Novu asistenciju Katai je zabeležio u 20. minutu meča, kada je strelac bio Predrag Sikimić, a pet minuta kasnije, Zvezdina ''desetka'' trese mrežu za vođstvo od 4:0.

To je biilo sve u prvom poluvremenu, a posle šest minuta igre u drugom, upisao se i Ugo Vijera.

U 59. minutu Zvezda stiže i do šestog gola, strelac je bio Orlandić, a četiri minuta kasnije pogodio je i Parker za 7:0.

Potom je Mugić iz slobodnog udarca postigao počasni gol za Hajduk, a do kraja su Zvezdinu pobedu dvocifrenom učinili i Babunski, zatim Petković iz penala koji je iznudio Vijera, a tačku je stavio Petar Orlandić svojim drugim golom za konačnih 10:1!