Zvezda otkrila nove informacije, hoće li Pavkov igrati u revanšu?

sreda 07.08.2019.
13:17

Tek što je sinoć postigao vodeći gol protiv Kopenhagena, morao je da napusti igru zbog povrede. Pregledi obavljeni, ovo su prve procene.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Još jedna evropska utakmica u kojoj je cela ''Marakana'' ovacijama pozdravila Milana Pavkova, koji je postigao još jedan gol u kvalifikacijama za Ligu šampiona ove sezone.

Doveo je Zvezdu u vođstvo u 44. minutu potiv Kopenhagena, iako je bio povređen maltene od starta meča. Nije mogao da nastavi u drugom poluvreenu, zamenio ga je Boaći, a Kopenhagen je golom iz penala o kojem se mnogo priča uspeo u finišu da izjednači na 1:1.

Dan kasnije, svi se pitaju može li Pavkov da zaigra u revanšu u Danskoj, narednog utorka.

Prve informacije na tu temu stigle su danas iz Crvene zvezde, ali definitivnog odgovora ipak još ne može da bude.

Naime, posle obavljenih pregleda, prva procena lekara je da će Pavkov morati dve nedelje da pauzira, ali iz kluba su takođe poručili da će učiniti sve da ga osposobe da zaigra i pre tog roka.