Zvezda odmah povela, a onda je Borjan primio gol sa pola terena!

15:29
Izvor: Sportske.net, TV Arena sport

Idealan početak za Zvezdu u duelu sa ''Brđanima'', ali...

BETAPHOTO/MILOS MISKOV/DS

Fudbaleri Crvene zvezde poveli su već posle nepuna dva minuta igre protiv Čukaričkog na ''Marakani''.

Gol je postignut posle kornera sa desne strane, lopta je otišla na suprotnu, kod Marina, onda Gobeljić centrira za Milunovića, a Zvezdin štoper, ''zaboravljen'' od strane defanzivaca gostiju, glavom bez problema šalje loptu u mrežu - 1:0.

Čukarički je do izjednačenja stigao u 24. minutu, verovatno najlepšim golom od početka ove sezone u Linglong Superligi, pa i šire.

Odmah zatim, navijači Crvene zvezde počeli su da skandiraju Borjanovo ime, u znak podrške čuvaru mreže koji ima ogromne zasluge za sve što je Zvezda postigla u protekle dve i po godine.

Čukarički je danas prilično oslabljen i u podmlađenom sastavu. Nema Birmančevića, koga Zvezda želi da angažuje u zimskom prelaznom roku, zatim Docića na koga je ''oko bacio'' Partizan, kao ni Ćirkovića.

Pred sam početak utakmice, komentator TV Arena Sport je otkrio neka svoja saznanja zašto trojice pomenutih igrača danas nema u sastavu.

''Birmančević je bolestan, Docić je počeo da trenira, nema ni Ćirkovića...'', objasnio je on.

Za razliku od preostale dvojice, kapiten Docić je danas na klupi za rezerve, pa ga možda i vidimo na terenu u drugom poluvremenu. Uzgred, Čirkovića nije bilo ni na dve prethodne utakmice u ekipi Čukaričkog.