Zvezda nokautirana, navijači silno žele samo jednu stvar! (TVITOVI)

• 03. oktobar 2018.

• 19:44

Dvadeset minuta odolevali su fudbaleri Crvene zvezde u Parizu, a zatim je krenula kanonada golova.

Znalo se da je razlika u klasi između Pari Sen Žermena i šampiona Srbije velika, ali se navijači Crvene zvezde teško mire sa činjenicom da francuski šampion posle prvog dela igre vodi sa 4:0.

Dvadeset minuta trajao je otpor gostujućeg tima, a onda je Nejmar izveo majstoriju iz slobodnog udarca i pokrenulo lavinu.

Do odlaska na odmor Pari Sen Žermen je postigao četiri gola, mogao je još koji, pa sada navijačima srpskog kluba ostaje nada da će rezultat sa poluvremena ostati na snazi ili da će crveno-beli ublažiti poraz.

Navijači su razočarani, najviše kritika ide na račun Gorana Čaušića ali i na pristup ekipe koja se predala posle prvog primljenog gola.

Mnogi bi potpisali da sudija svira kraj meča na poluvremenu...