Zvezda - Miloje odlučio, dve promene u odnosu na Letoniju (SASTAVI)

utorak 17.07.2018.
19:22

Objavljene startne postave Zvezde i Spartaksa pred večerašnji revanš prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Beta/Branislav Božić/Ev

Šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević nije iznenadio startnom postavom.

Na teren ''Marakane'' večeras od 20:30h izvešće sastav koji smo ranije danas već i najavili, sa  Benom kao najisturenijim, a Radonjićem i Milićem po bokovima.

Takođe, pažnju privlači i novi štoper Miloš Degenek koji večeras debituje za Zvezdu, a ofanzivni vezista Lorenco Ebisilio će takođe biti na terenu od prvog minuta.

Prema tome, dve su promene u odnosu startnu postavu iz Rige, gde su ove dve ekipe remizirale bez golova - nema povređenog napadača Stojiljkovića i štopera Babića, a njihova mesta zauzeli su pomenuti Ebisilio i Degenek.

Startnu postavu Zvezde možete da vidite u prilogu, a šansu sa klupe čekaće: Popović, Meleg, Pavkov, Babić, Jevtović, Jovančić, Gobeljić.