Zvezda lagano u prijateljskoj, Fibel skrivio penal!

utorak 18.10.2016.
16:26

Ekipa Miodraga Božovića danas je slavila protiv Njegoša iz Lovćenca na gostovanju rezultatom 0:4 (0:4).

Beta/BranislavBožić/Ev

Miodrag Božović želeo je da održi trenutnu formu svih fudbalera, pa je upravo to razlog zašto je zakazana utakmica protiv Njegoša iz Lovćenca i to na gostovanju ovoj ekipi.

Evo startne postave Crvene zvezde sa današnjeg meča:

Kahriman, Cvetković, Fibel, Rendulić, Milošević, An. Luković, Račić, Babunski, Plavšić, Srnić, Vieira.

Ekipa iz Bačke danas nije bila dostojan rival Crvenoj zvezdi u prvom poluvremenu, a dominantna figura je bio Ugo Vieira. On je postigao golove u 14. i 21. minutu meča nakon što je koristio greške protivnika, da bi nakon njegovog udarca u 28. minutu golman Njegoša odbio loptu, a na nju je natrčao Plavšić i sigurnim udarcem je smestio u mrežu.

Do kraja poluvremena Vieira je uspeo da postigne i het-trik pošto je u situaciji 1 na 1 savladao protivničkog golmana.

Na početku drugog poluvremena, trener Božović je napravio svih 11 izmena. Igrali su:

Supić, Cvetković, Fibel, Rendulić, Milošević, Račić, L. Ilić, Adžić, NIkolić, Orlandić, S. Ilić.

Drugo poluvreme je bilo daleko manje sadržajno, nismo videli ništa značajnije osim jednog šuta Uroša Račića i penala koji je skrivio Fibel, ali koji na kraju nije iskoristio Manojlović.

Dakle, provera se može okarakterisati kao uspešna, Božović je dobio ono što je hteo, a to je da ima uvid u trenutno stanje njegovih igrača na terenu.