Zvezda - Kakav debi Luke Jovića!

• 28. maj 2014.

• 18:41

Kadetski reprezentativac naše zemlje, talentovani napadač Crvene zvezde Luka Jović upisao je svoje prve minute danas u seniorskoj konkurenciji i - tek što je ušao, postigao je gol!

Utakmica između Vojvodine i Crvene zvezde na Karađorđu nije imala takmičarski značaj, pa je to ujedno bila prilika da treneri dve ekipe pruže priliku mlađim igračima, koji tokom sezone nisu izlazili na veliku scenu.

Ipak, jedan od njih je posebno došao do izražaja - Luka Jović, talentovani napadač Crvene zvezde.

Momak koji ima tek 17 godina, danas je debitovao u seniorskom timu Crgvene zvezde. Trener Stojanović ga je uveo u igru u 75. minutu i samo tri minuta kasnije, mladi napadač mu je uzvratio golom za izjednačenje na 3:3!

Svaka čast mladom fudbaleru i verujemo da je ova utakmica iznedrila fudbalera čijim ćemo se majstorijama tek diviti od naredne sezone u seniorskoj konkurenciji.

Njegov pogodak na ''Karađorđu'' možete pogledati OVDE.