subota 05.09.2020.
14:42

Podela bodova...

crvenazvezdafk.com

U osmom kolu Kadetske lige Srbije fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali su rezultatom 2:2.

Prednost Zvezdi doneo je Davor Rakić već u šestom minutu, duplirao je vođstvo Nemanja Vidojević u 21, ali je Partizan u finišu uspeo da izvuče bod pošto su pogađali Jevremović u 40. minutu i Stefan Nikolić u 87. minutu.

Inače, već od 19 časova gledaćemo još jedan "večiti" derbi pošto se sastaju omladinci Zvezde i Partizana.

Crvena zvezda: Marinković, Savić (od 79. Svetozarević), Vukičević, Leković, Mitić, Vidojević, Šljivić (od 77. Lolić), Radonjić (od 63. Ergarac), Mijatović, Nikolašević (od 48. Miladinović), Rakić (od 83. Bubanj).

Partizan: Mihajlović, Stašević, Mirosavić (od 46. Trkulja), Nikolić, Stjepanović, Aćimović, Jevremović, Lazarević (od 67. Cvetković), Baždar, Isailović (od 67. Milosavić, od 84. Serdar), Trifunović (od 59. Stojanović).