Zvezda HRABRA, Delije ODUŠEVLJENE! Evo koga najviše hvale! (TVITOVI)

četvrtak 19.10.2017.
19:48

Zvezda ostavila odličan utisak tokom prvog poluvremena, crveno-beli bili bliži vođstvu.

Sportske.net/Aleksandar Obrenović

U sjajnoj atmosferi našeg najvećeg stadiona, Crvena zvezda večeras je dočekala londonski Arsenal i posle uvodne rezervisanosti, možda i nešto većeg respekta prema slavnom rivalu, igrala je sve bolje kako je meč odmicao.

Gosti su imali veliku priliku u 15. minutu preko Volkota, kada je Borjan odlično intervenisao, a od tog trenutka Zvezda je postala mnogo konkretnija i opasnija.

Igrao se 27. minut kada je Ričmond Boaći pogodio prečku posle odličnog centaršuta Krstičića, a samo četiri minuta kasnije Slavoljub Srnić je sa desne strane pripremio veliku priliku za Nemanju Radonjića, čiji je šut najpre odbranio Petr Čeh, a onda je iz drugog pokušaja izblokiran.

Imala je Zvezda i pre toga nekoliko opasnih akcija preko Boaćija, Kange, Krstičića, Radonjića, kojima je samo nedostajao dobar završni udarac.

Sam finiš prvog poluvremena protekao je u znaku gostiju, koji su imali nekoliko obećavajućih prekida, ali Zvezdina odbrana ponovo je bila na visini zadatka i opasnost je otklonjena.

Ostalo je 0:0, Zvezda je zaslužila i bolji rezultat posle prvog poluvremena. Ali, da sačekamo i drugih 45 minuta pa da svodimo utiske...