Zvezda čuva prednost, bez golova u Lučanima

sreda 15.05.2019.
18:19

Nema golova u Lučanima posle prvih 45 minuta igre. Domaćin preti "iz vazduha", Zvezda sa distance.

Beta/Dragan Karadarević/Ds

Treća četvrtina dvomeča polufinala Kupa Srbije između Mladosti i Crvene zvezde završena je bez pogodaka.

Crvena zvezda je zadržala prednost iz prve utakmice (4:1), a domaćinu ostaje da žali što posle prvih 45 minuta igre u Lučanima nije stigao makar do jednog gola, premda je i gost imao dobre šanse posle udaraca sa distance.

Gosti su svoje najbolje prilike imali na startu i u završnici prvog poluvremena posle udaraca Marka Marina i Branka Jovičića sa distance. U sva tri navrata istakao se golman Dragan Rosić.

Domaćin je, sa druge strane, pravio velike probleme crveno-belima prodorima po bokovima, pa je posle tih prodora viđeno nekoliko centaršuteva koji su doveli Mladost u poziciju da ugrozi Borjana.

Milan Bojović je u tri navrata šutirao glavom ka golu Crvene zvezde, a odličnu priliku imao je i Petar Bojić koji je loptu poslao van okvira gola iz jako dobre pozicije.