Zvezda bolja, mora to i da dokaže! Oduševljenje dvojicom, ali ima i kritika (TVITOVI)

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 09. jul 2019.

• 20:45

Kao da gledamo reprizu iz Rige od prošle godine.

Prvo poluvreme Crvene zvezde u novoj sezoni nagoveštava težak posao za izabranike Vladana Milojevića. Crveno-beli nakon prvih 45 minuta igraju 0:0 sa Suduvom u Marijampolju.

Crvena zvezda je u prvih deset minuta imala čak tri šuta u okvir gola. Prvo je pripretio odlični Ivanić koji je pokazao da je raspoložen za igru, potom je isto učinio i Ben, a na kraju i Boaći, sva tri puta je golman domaćih Kardum.

U nastavku je briljirao Marin, ali nije bilo mnogo raspoloženih igrača Crvene zvezde u napadu, nekoliko puta je bio slučaj da je stvorio dobru situaciju pred golom Suduve, ali dobre organizacije u napadu nije bilo.

Suduva izgleda kao bolji tim nego prošle godine, imali su par napada, obično su napadali po desnoj strani preko Svrljuge koji je imao dobrih poteza.

Ben je imao dobar udarac pred sam kraj prvog poluvremena, ali nije uspeo da pogodi sa 25 metara.

Ipak, nakon 45 minuta bez golova, Zvezda je bolji rival, samo što to treba i da dokaže.

Evo nekih tvitova tokom prvog poluvremena, rekli bismo da su navijači jedino zadovoljni igrom Marina i Jovančića.