Zvezda bolja, ali utisak poluvremena je OČAJNA organizacija i nešto što nikada nismo videli!

sreda 12.02.2020.
17:46

Omladinci Crvene zvezde danas igraju šesnaestinu finala Lige šampiona za Omladince.

crvenazvezdafk.com

Crvena zvezda igra u Tiraspolju šesnaestinu finala Lige šampiona za omladince, a nakon prvih 45 minuta nema golova, rezultat je 0:0.

Podsetimo, igra se samo jedna utakmica, pobednik ide u osminu finala.

Crvena zvezda je bolji tim u prvih 45 minuta, napada uglavnom preko leve strane i sredine, a prilika skoro da nije bilo jer su domaći dobro organizovani u zadnjoj liniji i na sredini terena.

Sa druge strane, Zvezda je uglavnom stvarala šanse preko Radulovića koji je nekoliko puta šutirao, ali nije uspeo da zatrese mrežu.

Uglavnom je Radulović taj oko kog se sve vrti, videćemo da li će nekim potezom uspeti da reši meč.

Jedan od utisaka jeste i obezbeđenje koje je prekinulo prenos jer su tražili akreditacije novinarima i komentatoru, nešto što nismo viđali. Prekid je trajao nekoliko minuta, obezbeđenje je tražilo kamermanima da ugase kamere. Zaista neviđeno.