"Zmajevi" odlični protiv šampiona Rusije uprkos porazu

subota 01.07.2017.
20:36

Voždovac je danas igrao utakmicu protiv Spartaka iz Moskve u sklopu priprema za novu sezonu, dobro ih je namučio.

fkvozdovac.rs

Ekipa Voždovca je danas igrala protiv aktuelnog šampiona Rusije, Spartaka iz Moskve, a ekipa koja će ove sezone igrati Ligu šampiona slavila je sa 3:2.

Spartak je poveo veoma brzo, izgledalo je da će Voždovac biti ponižen u ovom meču, ali se to nije desilo. Spartak je imao 2:0 nakon 13 minuta, strelci su bili Ze Luis i Adriano, a onda je Voždovac uspeo da se sabere.

Đuro Zec je postigao prelep gol nakon kornera koji je izveo Ješić, lopta je završila pod prečkom.

Mogao je Voždovac do izjednačenja samo par minuta kasnije, ali je Zec ovoga puta bio izblokiran.

Mihajlov i Ivković su odlično izgledali u odbrani, Spartak je teško pronalazio put do gola, a onda novi gol za Voždovac pred sam kraj prvog poluvremena.

Đuro Zec je poslao loptu Dražiću, ovaj je uspeo da savlada Rebrova za 2:2.

U drugom je viđena velika borba, čak su i crvene kartone dobili Ze Luis i Gajić, a Ananidze postavlja konačan rezultat kada je nakon gužve u kaznenom prostoru Voždovca poslao loptu iza leđa golmana Miloševića.

Voždovac je ponovo mogao do izjednačenja, ali Stuparević i Mašović nisu bili precizni.