''Zmajevi'' hteli pobedu na ''Marakani'' i - ''naljutili'' domaćina!

Izvor: Sportske.net, zurnal.rs

Filip Stojković otkrio zanimljiv detalj iz finiša utakmice sa Voždovcem.

Beta/Branislav Božić/Ds

Crvena zvezda ređa pobede u Superligi i iz kola u kolo uvećava svoju prednost u odnosu na Partizan.

Ipak, prošlog vikenda je uz dosta muke osvojila bodove protiv Voždovca, pogotkom Krstičića u poslednjim trenucima susreta za konačnih 2:1.

Minut pre toga, Voždovac je izjednačio na 1:1, ali izgleda da ''Zmajevi'' nisu želeli da se zadovolje samo time. Bar prema rečima Zvezdinog desnog beka i asistenta kod gola odluke Filipa Stojkovića.

''Pobeda je posebno slatka jer smo čuli njihove komentare kod radosti. Pričali su i da ima još pet minuta, da je dovoljno vremena da nas dobiju. Brzo smo im priredili hladan tuš i poslali ih kući poražene'', izjavio je Stojković, a prenosi ''Sportski žurnal''.