18:24

Čevtvrti uzastopni poraz ekipe čačanskog Borca, od toga treći u plej-autu.

Beta/Dragan Gojić/Ev

Po svemu sudeći, već imamo jednog izvesnog putnika u Prvu ligu Srbije, a to je ekipa Borca iz Čačka.

Čačani su danas gostovali ekipi Zemuna, a domaćin je na kraju slavio rezultatom 2:1. Tako je Borac dodatno prikovan za dno tabele, sa 12 bodova i još ga samo teorija deli od ispadanja u niži rang.

Zemun je poveo u 17. minutu, golom Miljana Vukadinovića, a nadu gostima vratio je Filip Knežević, pogotkom iz jedanaesterca u finišu prvog poluvremena.

Neizvesnost je potrajala sve do 86. minuta, kada je Vukadinović iznudio jedanaesterac za Zemun, a sa bele tačke precizan je bio iskusni Nikola Petković koji postavlja konačnih 2:1.

Zemun se ovim trijumfom zadržao u vrhu plej-aut zone Superlige, ekipa Milana Milanovića sada ima 24 osvojena boda.