Zdjelar se revanširao Drinčiću, "Brađani" se vratili u život

nedelja 22.04.2018.
20:15

U prvom poluvremenu pogrešio je Nikola Drinčić, početak drugog obeležio je kiks Saše Zdjelara. Krećemo od nule.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana stigli su do prednosti u duelu sa Čukaričkim zahvaljujući kiksu Nikole Drinčića, a već na startu drugog poluvremena Saša Zdjelar se revanširao na sličan način.

Tek što je počelo drugo poluvreme u Humskoj golman Čuke ispucao je loptu u polje Partizana, a posle nešto slabije intervencije Milana Mitrovića zadnji vezni Saša Zdjelar vratio je loptu ka svom golu.

Povratni pas bio je prespor da bi Stojković izašao na loptu, štopera Partizana nije bilo u blizini, pa je na kraju Nemanja Belaković postigao gol i poravnao rezultat na 1:1.

Zanimljivo je da su poslednja tri gola u duelima dva tima pala posle velikih grešaka Slobodana Uroševića, Nikole Drinčića i Saše Zdjelara.