subota 02.11.2019.
15:09

Atmosfera danas daleko od željene, bez obzira na vođstvo Partizana.

Darko Gajić/Sportske.net

Razlog je jučerašnje ubistvo jednog od vođa navijača Partizana, pa se danas tokom prvog poluvremena samo sporadično moglo čuti uobičajeno navijanje pristalica crno-belih koji se nisu okupili u velikom broju.

Prema informacijama sa lica mesta, severoistočna frakcija organizovanih navijača Partizana tokom prvog poluvremena kratko je skandirala Partizanu, onda i ubijenom navijaču posle čega je izašla sa stadiona. I druge dve frakcije skandirale su ubijenom, dok je na jugu još jedna manja grupa navijača, koja za sada ne navija.

A kada je sama utakmica u pitanju, Partizan vodi sada ve sa 3:0 posle evrogola Saše Zdjelara sa dvadesetak metara početkom drugog poluvremena. Vezista Partizana loptu jeposlao u gornji desni ugao gola golmana Rockova. Prva dva gola postigao je Natho u 29. iz penala i 43. minutu meča.