13:54
Izvor: Beta

Vezni fudbaler Partizana zna šta je uzrok poraza.

Pavle Knežević/Sportske.net

Fudbaler Partizana Saša Zdjelar rekao je danas njegova ekipa sebi više ne sme da dozvoli pad koncentracije kao u drugom poluvremenu derbija protiv Crvene zvezde.

"Utakmica je do sredine drugog poluvremena bila na našoj strani kada su se desile neke stvari koje u narednom periodu ne smemo da dozvolimo, a to je pad koncentracije", rekao je Zdjelar, prenose crno-beli.

Fudbaleri Partizana izgubili su juče od Zvezde sa 1:2 u 160. večitom derbiju i četiri kola pre kraja Super lige pali na peto mesto na tabeli.

"Što se daljeg mini ciklusa tiče, za sve se mi pitamo, iako nije lako kada se pogleda trenutno stanje na tabeli. Čekaju nas otvorene utakmice koje moramo sve do kraja da dobijemo kako ne bismo strepili za Evropu i to je jedini pravi put za sve", rekao je Zdjelar.

Partizan u narednom kolu, u sredu, na svom terenu dočekuje Mladost.