Zbog "večitih" završili na hlađenju

• 04. septembar 2015.

• 18:01

Arbitri koji su u prethodna dva kola delili pravdu na utakmicama Partizana i Crvene zvezde moraće na hlađenje.

Zbog
Glavne i pomoćne sudije utakmica Crvena zvezda - Javor i Partizan - OFK Beograd igranih u okviru 7. i 8. kola domaće Superlige suspendovane su do daljnjeg.

Prvi sudija utakmice 7. kola između Crvene zvezde i Javora Aleksandar Vasić oštetio je domaćina u 22. minutu pošto nije dosudio jedanaesterac nakon prekršaja koji je načinio golman gostujuće ekipe.

Aleksandru Vasiću sledi pauza zbog pričinjene greške ali na sreću on njome nije značajnije uticao na rezultat iako je Crvena zvezda uz dosta muke na kraju savladala Javor rezultatom 1:0.

Glavni arbitar utakmice 8. kola između Partizana i OFK Beograda Ilija Brdar suspendovan je zbog toga što u 88. minutu nije pokazao crveni karton Bogdanu Planiću, dok će njegov pomoćnik Bojan Stanojević na pauzu zbog propusta kod drugog gola Partizana kojem je prethodila ofsajd pozicija Ivana Šaponjića.

Pomoćni sudija utakmice Mladost - Crvena zvezda koja je odigrana u okviru 8. kola Superlige takođe će na pauzu pošto je nekoliko puta donosio neadekvatne odluke prilikom ofsajd pozicija.