Za ovim prilikama žale crveno-beli nakon revanša

sreda 21.02.2018.
20:58

Kada dvomeč odluči jedan gol jasno je da tri promašaja iz stopostotnih prilika predstavljaju preveliki luksuz.

Beta/AP Photo/Alexander Zemlianichenko

Dugo će Nemanja Radonjić, Aleksandar Pešić i El Fardu Ben pamtiti dvomeč sa CSKA i šanse nakon kojih su svom timu mogli da donesu plasman u osminu finala Lige Evrope.

Mladi krilni fudbaler propustio je najbolju šansu u prvoj utakmici, da je Zvezda ponela 1:0 u Moskvu situacija bi bila mnogo povoljnija za crveno-bele, a još veću težinu imaju propuštene prilike Aleksandra Pešića i El Fardu Bena.

Najbolji strelac Super lige našao se sam ispred gola u 83. minutu ali je neshvatljivo loše reagovao i odmah nakon promašaja bio svestan kakvu je priliku propustio.

Jako dobru priliku u poslednjem minutu regularnog dela susreta imao je i El Fardu Ben ali ni reprezentativac Komora nije uspeo da sprovede loptu u mrežu.

Evo i kako su izgledale dve najbolje prilike za crveno-bele tokom revanša u Moskvi. Mnogi navijači konstatovali su na društvenim mrežama da će "sanjati ove prilike", možemo samo da zamislimo kako je Pešiću i Benu.