Voždovčani promašivali, Partizan poveo iz penala

nedelja 13.05.2018.
20:17

Prvo poluvreme proteklo u konkretnijoj igri ''Zmajeva'', ali od početka drugog Partizan vodi.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Ekipa Voždovca ostavila je znatno bolji utisak tokom prvog poluvremena, imali su domaći nekoliko izglednih prilika, pre svega preeko Lukovića koji je sa 25 metara pogodio prečku, zatim preko Stuparevića, Duronjića...

Crno-beli uglavnom bezopasni, sve do 50. minuta, kada je Nebojša Kosović oboren na ulasku u kazneni prostor, a siguran sa bele tačke bio je Marko Jevtović - 0:1.

Podsetimo, utakmica se igra pred praznim tribinama, zbog suspenzije stadiona Voždovca.