Voša u drugom poluvremenu slomila "Čarapane"

subota 16.09.2017.
20:55

Vojvodina je stigla do nove pobede u domaćem šampionatu, slavili su protiv Napretka iz Kruševca.

Beta/DraganGojić/Mo

Ekipa koju je napustio Nenad Vanić danas je predvođena Vladimirom Buačom uspela da slavi protiv Napretka iz Kruševca sa 3:1.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, viđeno je par poluprilika, ali mreže se nisu tresle sve do 62. minuta utakmice.

Tada je Stefan Mihajlović uspeo da iskoristi grešku Šljivića i da izađe 1 na 1 sa golmanom Jankovićem, nije mu bilo teško da ga savlada i to je bilo 1:0 za Vojvodinu.

Samo 7 minuta kasnije videli smo najlepši detalj na utakmici, lopta je na sredini terena stigla do Subotića koji je opalio sa 20-ak metara i poslao loptu u gornji desni ugao za 2:0.

U 78. minutu je sve bilo rešeno, fudbaleri Napretka su se bunili nakon što je sudija Piper pokazao na belu tačku nakon igranja rukom Šljivića, a Jovančić je bio siguran izvođač za 3:0.

Gosti su stigli do počasnog pogotka preko Envera Alivodića, gol je postigao u 87. minutu.