subota 28.01.2017.
17:00

Fudbaleri Vojvodine ostvarili su pobedu u današnjem prijateljskom meču sa ekipom Grblja.

fkvojvodina.rs

Ekipa Dragana Ivanovića priprema se ovih dana na crnogorskom primorju, a danas su odigrali još jednu kontrolnu utakmicu.

Novosađani su savladali ekipu OFK Grblja rezultatom 3:1 (3:0), u meču odigranom u Radanovićima.

Pred oko 50 gledalaca na terenu sa veštačkom travom pored stadiona OFK Grblja u Radanovićima, pobedu Vojvodini doneli su Spremo u 12, Siniša Babić u 31. i Malbašić u 45. minutu, dok je jedini gol za domaćina postigao Zorica u 48. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Perić (od 65. Rockov) – Planić (od 72. Andrejević), Maslać (od 65. Zličić), Puškarić – Lakićević (od 85. Jović), Vukasović (od 72. Đurišić), Jovančić (od 69. Krstevski), Antić (od 65. Bureković) – Spremo (od 46. Trujić), Malbašić (od 46. Knežević, od 90. Nešković), S. Babić (od 65. Stamenić).