nedelja 04.12.2016.
19:02

Voša ponovo odlična na svom ''Karađorđu''.

Beta/DraganGojić/Ev

Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Napretka rezultatom 2:0 (1:0) u 19. kolu Super lige Srbije.

Pred oko 1.500 gledalaca na “Karađorđu”, strelci za Vošu bili su Kovačević u 39. i Zličić u 54. minutu.

U finišu prvog poluvremena, Babić je izveo slobodan udarac sa oko 25 metara i dobro centrirao, a u gužvi u kaznenom prostoru najbolje se snašao Kovačević i glavom prosledio loptu u mrežu.

U 54. minutu, Jovančić je sjajno presekao jedan napad gostiju na sredini terena i odigrao pas do Ašćerića, koji je lepo proigrao Zličića, a mladi vezista Vojvodine napravio pravi slalom kroz dva-tri fudbalera Napretka, izašao sam ispred Petrovića i rutinski ga savladao.

Voša je ovom pobedom pobegla ekipi Napretka na osam bodova prednosti i ostala šest iza Crvene zvezde.

Ekipe su nastupile u sledećim sastavima:

Vojvodina: Kordić – Lakićević, Planić, Kovačević, Antić – Jovančić – Babić (od 86. Nešković), Paločević, L. Zličić (od 86. Đurišić), Trujić (od 78. Stamenić) – Ašćerić.

Napredak: N. Petrović – Simonović (od 69. Vulić), Leković, Miladinović, Frimpong – Urošević (od 76. Jovović), Šljivić (od 46. Projić), B. Petrović, Šarac – Gobeljić, Ndiaje.