Voša dobila derbi na ''Karađorđu''

• 26. septembar 2012.

• 18:05

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u osminu finala nacionalnog Kupa, pošto su danas na svom ''Karađorđu'', kao i nedavno u prvenstvu, savladali ekipu Donjeg Srema sa 1:0 golom Bojovića.

Vojvodina ponovo nije blistala, ponovo nije bilo efikasne igre koju priželjkuju i navijači, kao i čelnici kluba, ali je ipak na kraju izborila plasman u osminu finala Kupa Srbije.

Na kraju, 1:0 protiv Donjeg Srema, a gol odluke postigao je Bojović u 59. minutu iz slobodnog udarca. Prethodno je Abubakar oboren na nekih dvadesetak metra od gola, a Bojović je prebacio živi zid i poslao loptu u mrežu.

Vojvodina je tako krunisala svoju inicijativu iz prvog poluvremena i zasluženo povela.

Do kraja, gosti su tražili jedanaesterac posle duela Damjanovića i golmana Vojvodine Supića, ali se sudija nije oglasio.

Abibakar je u finišu imao još dve prilike za Vojvodinu, ali je ostalo konačnih 1:0.