Vojvodina - Mrdaković se vratio golom

subota 05.09.2015.
21:45

Napadač Vojvodine Miljan Mrdaković vratio se na teren posle mesec i po dana pauze i bio je strelac u remiju sa Drinom iz Zvornika rezultatom 2:2 u prijateljskoj utakmici.

BETA/BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/DS

Mrdaković je bio strelac gola u 55. minutu, kada je zatresao mrežu glavom, a u tom trenutku njegov tim gubio sa 2:0, pa je na taj način vratio svoju ekipu u igru.

Utakmica je odigrana na terenu fudbalskog centra „Vujadin Boškov“, Drina je povela već u trećem minutu preko Đerića, a vođstvo je udvostručio Nikolić u 52.

Mrdaković
je tri minuta kasnije vratio Vojvodinu u igru, da bi Rosić postavio konačan rezultat u 68. minutu.

Mrdaković je ovog leta stigao u Vojvodinu i pre povrede je odigrao četiri utakmice u dresu novosadskog tima – tri u kvalifikacijama za Ligu Evrope i jednu u Superligi Srbije.

Postigao je dva gola u kvalifikacijama za drugo po jačini evropsko klupsko takmičenje, u kojem je Vojvodina eliminisana u poslednjem kolu od češkog Plzenja.

Vojvodina trenutno deli četvrto mesto na tabeli Superlige Srbije sa 13 bodova, sedam manje od vodeće Crvene zvezde koja ima utakmicu više. Naredna utakmica Novosađane čeka u sredu, kada će gostovati u Jagodini.