Vojvodina GAZI!

subota 28.10.2017.
21:03

Pre tri dana postigla je šest golova u Kupu, večeras je i u prvenstvu ostvarila ubedljivu pobedu.

fkvojvodina.rs

Petnaesto kolo Superlige otvoreno je utakmicom na Banjici, gde je Vojvodina kao gost deklasirala domaći Rad rezultatom 3:0.

Novosađani su pobedu najavili spektakularnim golom Damira Kojaševića direktno iz kornera, što je bio jedini pogodak tokom prvog poluvremena.

Do znatno ubedljivijeg trijumfa Novosađani su došli u finišu meča, golovima Subotića u 86. i Jovanovića u 89. minutu utakmice.

Ekipa Vladimira Buača je potvrdila uspon forme najavljen u sredu u Kupu, protiv Budućnosti iz Dobanovaca (6:1).

Vojvodina je sada izbila na treće mesto na tabeli sa 30 bodova, dva više od Voždovca na četvrtom mestu, ali i uz utakmicu više.

Rad je nastavio agoniju kojoj se ne vidi kraja. Ovo je ''Građevinarima'' 11. poraz u sezoni, uz po dve pobede i dva remija.