Velški bunker izdržava, provokacije domaćina! (TVITOVI)

• 25. jul 2019.

• 20:20

Partizan bolji rival što je i više nego očigledno, ali...

Teški bunker Konahs Kija u prvom poluvremenu protiv Partizana.

Crno-beli se muče da naprave dobru šansu, domaćin i ne pokušava da napadne i retko prelazi centar, pa je rezultat 0:0.

Tandem Suma-Tošić bi mogao da bude idealna kombinacija crno-belih u novoj sezoni, Tošić je nakon dodavanja najskupljeg igrača Partizana u istoriji imao dobru šansu u petom minutu, ali je šutirao pored gola. Imao je i Pavlović u prvih deset minuta jednu dobru solo-akciju, ali je izblokiran.

Mladi Strahinja Pavlović je igrao prilično ofanzivno danas, imao je još jednu šansu u 19. minutu kada je golman domaćina dobro odbranio njegov udarac.

Bilo je opasnih prekida, Šćekić se našao u jednoj prilici, ali promene rezultata nije bilo, Velšani su se samo branili.

Bunker koji su postavili bio je neprobojan u kombinaciji sa terenom koji je bio očajan za ekipe koje igraju pas igru. Ono što treba da zabrinjava jeste nasedanje na provokacije fudbalera Partizana i to onih najiskusnijih, Zorana Tošića i Vladimira Stojkovića, obojica su dobili žute kartone.

Dakle, nakon prvih 45 minuta igre, nema ekipe koja vodi, rezultat je 0:0.